Papillons
MALINKA Bella Maripossa
3. 11.09.2016 CAC Warszawa,intermediate,B. Polanczyk (PL)- exc.II
2. 24.07.2016 CACIB Częstochowa intermediate Tatjana Urek (SLO)- exc. II
1. 12.12.2015 CAC Nowy Dwór Mazowiecki  puppies T.Borkowski (PL)- promising I
Chinese Crested
Spotifly BUSY DOINT' NOTHIN'
2. 01.05.2015 CAC Dobre Miasto junior class M.Żuchlińska(PL)- Exc.I,Youth Winner,Best Junior,Best of Opposite Sex.
1. 30.11.2104 CAC Radom minor puppy Laurent Pichard (CH)- wo I. BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy II
KSARA Exotic World
2. 02.05.2015 CACIB Łódź intermediate class Vitaliy Belskyy(UA)-Exc.I,CWC,started CH.PL
1. 01.05.2015 CAC Dobre Miasto intermediate class M.Żuchlińska(PL)- I.
HANA Exotic World
4.16.08.2014 CAC Czestochowa intermediate Bogusława Polańczyk- exc I,CWC,NDSwR,BOS
3. 13.07.2014 CACIB Warszawa junior W.Werbitskij (BLR) -exc II
 2. 06.07.2014r CAC Olsztyn intermediate Tomasz Borkowski (PL)- exc II
1.22.09.2013r CAC Radom puppy Krystyna Szulc(PL)-WO I
CH.PL 
 BIJOU Exotic World
9. 30.11.2014 CAC Radom open Laurent Pichard (CH)- exc I CWC
8.25.05.2014 CAC Gostynin open Wanda Kowalska(PL)- exc III
7.18.05.2014 CAC Radom open Anna Dzidt(PL)- III
6.13.04.2014 CAC Lublin open Joanna Gruca(PL)-exc I,CWC
5.08.03.2014 CAC Włocławek open Piotr Król(PL)- exc III
4.02.06.2012 CACIB Leszno open Javier Sanchez(E)-exc I,CWC,CACIB
3.15.05.2012 CAC Jelenia Góra intermediate Andrzej Kaźmierski(PL)-I
2.29.05.2011 CAC Nowa Ruda junior Rafał First(PL)-.II
1.13.05.2011 Jelenia Góra junior Anna Redlicka(PL)- exc II
CH.PL
 BLANCA Exotic World
7. 02.09.2012 CAC Radom open Adam Chabik (PL) - I gold, CAC, Winner Bitch, Best of Breed, completed Ch.Pl!
6. 10.12.2011 CAC Legionowo intermediate Elizabeth Chwalibog (Pl) - I gold, CWC
5. 20.11.2011 CACIB Kielce indirect Galina Zhuk (blr) - I gold, CAC, Best Female, started Ch.Pl!
4. 04.09.2011 CAC Radom junior class Miroslaw Redlicki (PL) - II
3. 12.06.2011 CAC Lublin junior class Anna Redlicka (PL) - I gold, Junior Winner, started Ch. Junior!
2. 25.05.2011 CAC Radom junior Grzegorz Robak (PL) - II silver
1. 17.04.2011 CAC Lublin junior Monika Kuriata Okarmus (PL) - II silver
Sayuri's ANGEL FROM ABOVE
3. 22.09.2013r. CAC Radom open class Krystyna Szulc (PL)- Exc.II
2. 11.08.2013r. CACIB Sopot open class Dagmar Klein (ROM)- Exc.I, CAC.
1. 09.06.2013 CAC Lublin intermediate Jurate Butkiene (LT)- Exc.II
CH.PL
KSIEŻNICZKA MADELEINE Sealsa

6. 16.02.2014R. CACIB Rzeszów open class Petr Rehanek (CZ)- EXC.I,CWC
5. 22.09.2013r. CAC Radom intermediate class Krystyna Szulc (PL)- Exc.II
4.14.09.2013r CAC Warszawa intermediate class Miroslav Gunis (SK) - Exc.I, CWC
3.11.08.2013r CACIB Sopot intermediate class Dagmar Klein (ROM) - Exc.I, CAC,Res.CACIB.
2.8-9.12.2012 CAC Legionowo puppies Alexander Shishkin(BY)-exc.I, Best Puppy)
1.10-11.11.2012 CACIB Kielce puppies Maria principle (PL)-exc.III
MIMOSA Lavandula
3. 08.02.2009 CACIB Rzeszów intermediate Magdalena Świętoń (pl)- III
 2. 16.11.2008 CAC Kielce intermediate Maria Zasada (pl)- III
 1. 12.10.2008 CAC Legionowo intermediate Janusz Opara (pl)-III
ASHLEY Exotic World
8. 25.05.2011 CAC Radom intermediate Grzegorz Robak(pl) -I
7. 17.04.2011 CAC Lublin open Monika Kuriata - Okarmus(pl)- III
 6. 11.12.2010 CAC Legionowo junior class Piotr Król (pl)- II
5. 14.11.2010 CACIB Kielce junior class Jerzy Olszewski (pl) - IV
4. 10.10.2010 CAC Legionowo junior class Anna Redlicka (pl) - I
3. 13.06.2010 CAC Lublin junior class Jakub Kruczek (pl) - exc.
2. 23.05.2010 CAC Radom junior class Aleksandra Świsulska (pl)- IV
1. 02.05.2010 CACIB Łódź junior class Annukka Paloheimo (fin) - exc.
LEXUS  Exotic World
1. 01.05.2015 CAC Dobre Miasto junior class M. Żuchlinska(PL)-Exc.I,Youth Winner.
DENIQUE AMARE
Rose of Silesia
4.22.09.2013r CAC Radom open klass Krystyna Szulc (PL) - Exc.II
3.16.06.2013 CACIB Kraków intermediate class Viktoria Pogodina(UA)- exc.III
2.19.05.2013 CAC Radom intermediate class Małgorzata Zakrzewska(pl) - I,CWC,Winner of Dogs, started Polish Champion !!!
1. 10-11.11.2012r CACIB Kielce junior class Maria Zasada(pl) - I, Junior Winner.
CH.PL
 Frendor's POWER POINT
13. 20.05.2012 CAC Radom open Elizabeth Chwalibog (PL) I gold, CAC, Best dog, BOB, BOG I, BIS IV, completed POLISH CHAMPION!
12. 20.11.2011 CACIB Kielce open Galina Zhuk (blr)-III
11. 02.10.2011 CAC Legionowo open Adam Ostrowski (PL)-II
10. 04.09.2011 CAC Radom open Miroslaw Redlicki (PL)-II
9. 12.06.2011 CAC Lublin open Anna Redlicka (PL)-II
8. 25.05.2011 CAC Radom open Grzegorz Robak (PL)-II
7. 17.04.2011 CAC Lublin open Monika Kuriata - Okarmus (PL) - III
6. 11.12.2010 CAC Legionowo open Piotr Król (PL)-II
5. 14.11.2010 CACIB Kielce indirect Jerzy Olszewski (PL) - I CWC
4.10.10.2010 CAC Legionowo intermediate Anna Redlicka (PL) - I CWC - started Ch.Pl
3. 22.08.2010 CAC Radom junior class Elizabeth Junikiewicz (PL) - III
2 .13.06.2010 CAC Lublin junior class Jakub Kruczek (PL) - exc.
1. 23.05.2010r. CAC Radom junior class Alexandra Świsulska (PL)-II
Secret
BRUNET WIECZOROWA PORA
5. 10.06.2012r. CAC Lublin intermediate Umit Ozkanal -I
4. 20.05.2012r. CAC Radom intermediate Elżbieta Chwalibóg (pl)- I złoto, CWC
3. 06.05.2012r. CACIB Łódź intermediate Wanda Kowalska (pl) -IV
2. 31.03.2012r. CAC Legionowo intermediate Wilfried Peper (de) -II
1. 10.12.2011r. CAC Legionowo junior class Elżbieta Chwalibóg (pl) -IV
Strony www dla firm - szybko i za darmo!