Spaniel Kontynentalny Miniaturowy  
Papillon
Suczki
MALINKA Bella Maripossa
4.09.10.2016 CAC Nowy Dwór Mazowiecki, posrednia Zofia Konderla (PL)- dosk III
3. 11.09.2016 CAC Warszawa posrednia, Bogusława Polańczyk (PL)- dosk.II
2. 24.07.2016 CACIB Częstochowa posrednia ,Tatjana Urek (SLO)- dosk II
1. 12.12.2015 CAC Nowy Dwór Mazowiecki szczenięta T. Borkowski (PL)- obiecująca I
Chiński Grzywacz
Suczki

Spotifly BUSY DOIN' NOTHIN'
7. 01.05.2016 CAC Dobre Miasto pośrednia Zofia Konderla (PL)- dosk.I, CWC, NDSwR, BOS.
6. 29.11.2015 CAC Radom pośrednia Elena Yerusalimskaja(Rosja)- dosk.II
5. 22.11.2015 CACIB Kielce posrednia Ludmiła Lavrova (MDA)- dosk IV
4. 25-26.07.2015 CACIB Częstochowa młodzież Maria Zasada(PL)-dosk III
3. 17.05.2015 CAC Radom młodzież Aneta Dopierała(PL)-dosk II
2.  01.05.2015 CAC Dobre Miasto młodzież Mariola Żuchlińska (PL)- dosk.I,Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior, Zwyciezca Płci Przeciwnej.
 1. 30.11.2014 CAC Radom młodsze szczenie Laurent Pichard (CH)- wo I, BOB Najmłodsze Szczenie,BIS Najmłodsze Szczenie II
CH.PL KSARA Exotic World
5.05.06.2016 CAC Nowy Sącz otwarta Anna Rogowska (PL)- dosk I, CWC, NDSwR
4. 07.05.2016 CAC Mińsk Mazowiecki otwarta Elżbieta Chwalibóg (PL)- dosk.II
3. 17.05.2015 CAC Radom pośrednia Aneta Dopierała(PL) - dosk I,CWC
2. 2-3.05.2015 CACIB Łódź pośrednia Vitaliy Belskyy (UA)- dosk.I,CWC
1. 01.05.2015 CAC Dobre Miasto posrednia M. Żuchlińska (PL)- lok.I
HANA Exotic World
5.07.09.2014 CAC Radom klasa pośrednia Wiesław Boryczko (PL)-dosk. I
4.16.08.2014 CAC Czestochowa pośrednia Bogusława Polańczyk- dosk I,CWC,NDSwR,BOS
3. 13.07.2014 CACIB Warszawa klasa młodzieży W.Werbitskij (BLR) -dosk.II
2. 06.07.2014r CAC Olsztyn klasa pośrednia Tomasz Borkowski (PL)- dosk II
1.22.09.2013r CAC Radom kl.szczeniąt Krystyna Szulc(PL)-WO I
CH.PL   BIJOU Exotic World
9. 30.11.2014 CAC Radom  otwarta Laurent Pichard (CH)- dosk I CWC 
8.25.05.2014 CAC Gostynin otwarta Wanda Kowalska(PL)- dosk III
7.18.05.2014 CAC Radom otwarta Anna Dzidt(PL)- lok.III
6.13.04.2014 CAC Lublin otwarta Joanna Gruca(PL)-dosk I,CWC
5.08.03.2014 CAC Włocławek otwarta Piotr Król(PL)- dosk III
4.02.06.2012 CACIB Leszno otwarta Javier Sanchez(E)-dosk I,CWC,CACIB
3.15.05.2012 CAC Jelenia Góra pośrednia Andrzej Kaźmierski(PL)-lok.I
2.29.05.2011 CAC Nowa Ruda młodzież Rafał First(PL)-lok.II
1.13.05.2011 Jelenia Góra młodzież Anna Redlicka(PL)- dosk II
CH.PL BLANCA Exotic World
7. 02.09.2012 CAC Radom otwarta Adam Chabik(pl)- I złoto, CWC, Zwycięzca Suki, Zwycięzca Rasy, ukończony Ch.Pl
6. 10.12.2011 CAC Legionowo pośrednia Elżbieta Chwalibóg(pl) - I złoto, CWC
5. 20.11.2011 CACIB Kielce pośrednia Galina Zhuk(blr) - I złoto, CWC, Zwycięzca Suki, rozpoczęty Ch.Pl!!
4. 04.09.2011 CAC Radom młodzieży Mirosław Redlicki(pl)- II
3. 12.06.2011 CAC Lublin młodzieży Anna Redlicka(pl) - I złoto, Zw. mł., rozpoczęty Mł. Ch. Pl !
2. 25.05.2011 CAC Radom młodzieży Grzegorz Robak(pl) - II srebro 1. 17.04.2011 CAC Lublin młodzieży Monika Kuriata Okarmus(pl)- II srebro
Sayuri's ANGEL FROM ABOVE
3. 22.09.2013r. CAC Radom open class Krystyna Szulc (PL)- Exc.II
2. 11.08.2013r. CACIB Sopot open class Dagmar Klein (ROM)- Exc.I, CWC
1. 09.06.2013 CAC Lublin intermediate Jurate Butkiene (LT)- Exc.II
CH.PL KSIEŻNICZKA MADELEINE Sealsa
6. 16.02.2014R. CACIB Rzeszów otwarta Petr Rehanek (CZ)- EXC.I,CWC
5. 22.09.2013r. CAC Radom pośrednia Krystyna Szulc (PL)- Exc.II
4.14.09.2013r CAC Warszawa pośrednia Miroslav Gunis (SK) - Exc.I, CWC
3.11.08.2013r CACIB Sopot pośrednia Dagmar Klein (ROM) - Exc.I, CAC,Res.CACIB
2.8-9.12.2012
CAC Legionowo szczenięta  Alexander Shishkin (BY)-exc.I, Best Puppy)
1.10-11.11.2012 CACIB Kielce szczenieta Maria Zasada(PL)-exc.III
ASHLEY Exotic World 
8. 25.05.2011 CAC Radom pośrednia Grzegorz Robak(pl) -I
7. 17.04.2011 CAC Lublin otwarta Monika Kuriata - Okarmus(pl)- III
6. 11.12.2010 CAC Legionowo mlodzież Piotr Król (pl)- II
5. 14.11.2010 CACIB Kielce młodzież Jerzy Olszewski (pl) - IV
4. 10.10.2010 CAC Legionowo młodzież Anna Redlicka (pl) - I
 3. 13.06.2010 CAC Lublin młodzież Jakub Kruczek (pl) - exc.
2. 23.05.2010 CAC Radom młodzież Aleksandra Świsulska (pl)- IV
1. 02.05.2010 CACIB Łódź młodzież Annukka Paloheimo (fin) - exc.
Psy

GASPAR Exotic World
4.  07.05.2016 CAC Mińsk Mazowiecki otwarta Elżbieta Chwalibóg (PL)- dosk. II
3. 01.05.2016 CAC Dobre Miasto otwarta Zofia Konderla(PL)- dosk.II
2.12.12.2015 CAC Nowy Dwór Mazowiecki otwarta M. Redlicki (PL)-lok IV
1. 22.11.2015 CACIB Kielce otwarta Ludmiła Lavrova (MDA)- dosk III
JCH. PL , CH.PL
LEXUS  Exotic World
9.5.06.2016 CAC Nowy Sącz otwarta Anna Rogowska (PL)- dosk I ,CWC, NDPwR, BOB
8. 29.11.2015 CAC Radom posrednia Elena Yerusalimskaja(Rosja)- dosk.I CWC
7. 08.11.2015 CACIB Poznań posrednia Krystyna Opara (PL)- dosk.II
6. 07.11.2015 CACIB Poznań pośrednia  Anatoli Zhuk (BY)- dosk.I, CWC
5. 12.09.2015 CAC Warszawa młodzież Jerzy Olszewski (PL)- dosk.I, Zwyciezca Młodzieży,BOB Junior,BOS zakonczony JCH.PL!
4. 06.09.2015 CAC Iłża młodziez Jean Claud Klein (Fr)- dosk. II
3. 25-26.07.2015 CACIB Częstochowa młodzież Maria Zasada (PL)- dosk.I, Zwycięzca Młodzieży.
2. 17.05.2015 CAC Radom  młodzież Aneta Dopierała(PL) - dosk II
1. 01.05.2015 CAC Dobre Miasto młodzież Mariola Żuchlińska (PL) - dosk.I,Zwyciezca Młodzieży. 
DENIQUE AMARE Rose of Silesia

5.06.04.2014 CAC Nowy Dwór Mazowiecki otwarta Galina Zhuk(BLR)-dosk.II
4.22.09.2013r CAC Radom otwarta  Krystyna Szulc (PL) - dosk.II
3.16.06.2013 CACIB Kraków pośrednia Viktoria Pogodina(UA)- exc.III
2.19.05.2013 CAC Radom pośrednia Małgorzata Zakrzewska(pl) - dosk I,CWC,Zwyciestwo Psy!!!
1. 10-11.11.2012r CACIB Kielce młodziez Maria Zasada(pl) -dosk. I, ZW.Młodziezy
CH.PL Frendor's POWER POINT
13. 20.05.2012 CAC Radom otwarta Elżbieta Chwalibog (PL)- I , CAC, Najlepszy Pies, BOB, BOG I, BIS IV, zakonczył CH.PL
12. 20.11.2011 CACIB Kielce otwarta Galina Zhuk (blr)-dosk.III
11. 02.10.2011 CAC Legionowo otwarta Adam Ostrowski (PL)-dosk II
10. 04.09.2011 CAC Radom otwarta Miroslaw Redlicki (PL)-dosk II
9. 12.06.2011 CAC Lublin otwarta Anna Redlicka (PL)-dosk II
8. 25.05.2011 CAC Radom otwarta Grzegorz Robak (PL)-dosk II
7. 17.04.2011 CAC Lublin otwarta Monika Kuriata - Okarmus (PL) -dosk  III
6. 11.12.2010 CAC Legionowo otwarta Piotr Król (PL)-dosk II
5. 14.11.2010 CACIB Kielce pośrednia Jerzy Olszewski (PL) - I CWC
4.10.10.2010 CAC Legionowo posrednia Anna Redlicka (PL) - I CWC 
3. 22.08.2010 CAC Radom młodziez Elżbieta Junikiewicz (PL) -dosk III
2 .13.06.2010 CAC Lublin junior młodziezJakub Kruczek (PL) - dosk. 
1. 23.05.2010r. CAC Radom mlodziez Alexandra Świsulska (PL)-dosk II
Secret BRUNET WIECZOROWA PORA




5. 10.06.2012r. CAC Lublin pośrednia Umit Ozkanal -I
4. 20.05.2012r. CAC Radom pośrednia Elżbieta Chwalibóg (pl)- I złoto, CWC
3. 06.05.2012r. CACIB Łódź posrednia Wanda Kowalska (pl) -IV
2. 31.03.2012r. CAC Legionowo pośrednia Wilfried Peper (de) -II
1. 10.12.2011r. CAC Legionowo mlodzież Elżbieta Chwalibóg (pl) -IV
Podział na klasy wystawowe:
Młodszych Szczeniąt → od 4 do 6 miesięcy
Szczeniąt → od 6 do 9 miesięcy
Młodzieży → od 9 do 18 miesięcy
Pośrednia → od 15 do 24 miesięcy
Otwarta → powyżej 15 miesięcy
Użytkowa → powyżej 15 miesięcy - dla psów z certyfikatem użytkowości
Championów → powyżej 15 miesięcy - dla psów posiadających tytuł championa międzynarodowego lub krajowego polskiej lub zagranicznej organizacji kynologicznej uznanej przez FCI - nie dotyczy championatów młodzieżowychWeteranów → powyżej 8 lat
Strony www dla firm - szybko i za darmo!